Black Lashes sin nye fantastiske Creamy Remover på 10g.
Dette er en remover som er i samsvar med alle lover og regler i EU og er også helt fri for Gamma Butyrolactone. Dette stoffet kalles ofte GBL (kan også kalles dihydro-2-furanon), som i menneskekroppen omdannes til det medikamentklassifiserte stoffet GHB.
Vi distanserer oss derfor fullstendig fra disse produktene og kan stolt presentere et produkt som oppfyller alle krav og lover.
Vi valgte å fokusere ikke bare på innholdet, men også på størrelsen.
Mange ganger kjøper vi en remover i for store doser, og produktet kan bli gammelt før alt brukes.
– Vi har derfor laget pakken på 10g.
I en nydelig kremaktig konsistens som løser gjenstridig vippelim effektivt uten å etse eller skade verken hud eller naturlige vipper. Vi anbefaler å bruke mikrobørster for å påføre produktet over limbindingen, men ønsker også å understreke viktigheten av god hygiene når den brukes.
Dypp aldri noe i emballasjen som allerede er brukt av kunder. Plukk opp en liten kule med produktet, ikke større enn en krone, lukk produktet igjen og begynn fjerningen ved å plassere produktet rett over limbindingen.
La det virke i 3-5 minutter, og tørk deretter vippene ved hjelp av mikrobørsten.
Du finner akkurat din favoritt måte å fjerne vippene i nesen på.
Vi gjorde det enkelt med et kanonprodukt!